Allvekst AS er en vekstbedrift beliggende på Kyrksæterøra i Heim kommune. Allvekst er en kommunal bedrift,og eies av hundre prosent av Heim kommune. 

.

Allvekst AS sysselsetter 38 personer. Hver avdeling har sin leder, som igjen har ansvar for organisering, sysselsetting og oppfølging av budsjett/regnskapstall for sin avdeling.

BILDER-STAB INGALILL.jpg

Ingalill Råket

Daglig leder

Mobil: (+47) 90 52 66 08

ingalill@allvekst.no

BILDER-STAB ANNLAUG.jpg

Annlaug Birkevaag

Merkantilansvarlig

Mobil: (+47) 45 50 13 89

annlaug@allvekst.no

BILDER-STAB TRUDE.jpg

Trude Holm

Avdelingsleder Vaskeriet

Mobil: (+47) 40 61 14 54

trude@allvekst.no

BILDER-STAB JORID.jpg

Jorid Sættem

Arbeidsleder Vaskeriet

Mobil: (+47) 45 50 49 74

jorid@allvekst.no

Passfoto Bjarne Vassli.JPG

Bjarne Vassli

Arbeidsleder Serviceavdelingen

Mobil: (+47) 91 31 29 50

bjarne@allvekst.no

Kenneth22.jpg

Kenneth Johansen

Arbeidsleder Serviceavdelingen

Mobil: (+47) 90 59 14 35

kenneth@allvekst.no

BILDER-STAB MICHA.jpg

Michael Martinack

Arbeidsleder Serviceavdelingen

Mobil: (+47) 45 50 30 78

michael@allvekst.no

BILDER-STAB JARLE.jpg

Jarle Auset

Avdelingsleder Paravan

Mobil: (+47) 90 96 39 01

jarle@allvekst.no

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 Webinnhold Allvekst AS

jarle@allvekst.no  / +47 909 63 901