Ingalill Råket, Daglig leder

​Mobil: (+47) 90 52 66 08          E-post: ingalill@allvekst.no

Annlaug Birkevaag, Merkantilansvarlig

Mobil: (+47) 45 50 13 89          E-post: annlaug@allvekst.no

Åse Sandvik, Fagleder

Mobil: (+47) 45 28 73 21          E-post: aase@allvekst.no

Janniche Øyan, Fagleder

Mobil: (+47) 93 40 00 09          E-post: janniche@allvekst.no

Ole Steinar Opsal, Leder Serviceavdelingen

Mobil: (+47) 48 25 31 21          E-post: olesteinar@allvekst.no​

Liv Bjeldvik Olsen, Arbeidsleder, Manager

Mobil: (+47) 95 15 86 75          E-post: liv@allvekst.no​

Roger Wahl, Prosjektleder Snekkeriet

​​Mobil: (+47) 911 73 993          E-post: roger@allvekst.no

Michael Martinack, Arbeidsleder Serviceavdelingen

Mobil: (+47) 45 50 30 78          E-post: michael@allvekst.no

Kurt Ove Karlsnes, Arbeidsleder Paravan

Mobil: (+47) 40 45 38 86          E-post: kurtove@allvekst.no​

Jorid Sættem, Avdelingsleder Vaskeri

Mobil: (+47) 45 50 49 74          E-post: jorid@allvekst.no

Jarle Auset, Salgsansvarlig

Mobil: (+47) 909 63 901          E-post: jarle@allvekst.no

Trude Holm, Støttearbeider

Mobil: (+47) 40611454          E-post: trude@allvekst.no

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 Webinnhold Allvekst AS

jarle@allvekst.no  / +47 909 63 901